herb LGKS Podlsianka Katowice
MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA   LGKS Podlsianka Katowice

2014-10-17, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

9 kolejka spotkań WLJ II nie była dla nas szczęśliwa bo przegrywamy kolejny mecz(( tym razem u siebie dostajemy 2:5 po ciekawym i zaciętym spotkaniu(( Pogoń zmotywowana i w prawie optymalnym składzie)) ..zabrakło Tomka i Szyny i Haneja!! reszta "prawie"zdrowa((Pierwsze minuty spotkania to badanie  siebie nawzajem ( pogon miała więcej z gry,  próbowała rozgrywać ale brakowało cierpliwości chcemy szybko zdobyć bramkę !! PANOWIE cierpliwości!!!  trzeba zbudować i przygotować każdą akcję!!! W pierwszej połowie nie wiele akcji do zdobyć bramki i jednej i z drugiej strony))..Łukasz strzela ale w środek bramki i z obronna nie ma problemu bramkarz gości!! 30 min spotkania wychodzimy z kontrą !! fatalna strata w środku pola B.Reka strzała z dystansu i tracimy bramkę (( Damiano wyciąga piłkę z siatki(( 0:1...NIC się nie stało dużo czasu!! prowadzimy grę!! ...35 min spotkania ...kluczowy moment w tym meczu!! ..P.Fojucik w nie groźniej akcji gości fauluje ( bez piłki) bardzo dyskusyjna i kontrowersyjna decyzja sędziego, który wyrzuca Pawła z boiska((( ..zaczyna się dyskusja z sędzią!!! Darek Dybała wylatuje z boiska (((( Panowie apel do was wszystkich nie komentujemy decyzji sędziowskich( ... oni też są tylko ludźmi każdy ma prawo do pomyłki((...Gramy w 9 ...mimo wszytko pokazujemy że mamy "jaja'0   walczymy , nie podajemy się mało tego atakujemy i stwarzamy sobie akcje do zdobycia bramki) ..Przerwa 0:1.....Druga odsłona to otwarta gra bez kalkulacji  obu drużyn!!Na boisku nie było widać z która z ekip gra w osłabieniu, mimo tego tracimy bramkę na 0:2 szkoda (( .szybka odpowiedz Dominika ,który popisuje się indywidualną akcją i strzela pięknego GOLa na 1:2 ..wiara !! pojawiła się w naszej drużynie! odpowiedz gości !! rzut karny i 1:3 ..( .70 minuta spotkania Tadziu rzut wolny , chyba 40 metr do bramki ..proste podbicie i piękna bramka po rykoszecie!! 2:3 ..Trener zmienia 6 zawodników!!..warto bo wszyscy walczą!!dostajemy w końcówce 2 bramki mecz kończy się 2:5 ..Szkoda ................dziękuje panowie chciałbym was zawsze tak widzieć walczących do końca !! możemy wygrać z każdym ...pamiętajcie o tym !!...

za tydzień MEGA trudne zadanie przed Nami !!!!!!!!!POLONIA BYTOM!!!